KS WASILKÓW - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Płomień Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Jagiellonia II Białystok - KS WASILKÓW 1:3
  • ŁKS 1926 Łomża - Rominta Gołdap
  • Start Działdowo - Puszcza Hajnówka
  • Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Zambrów
  • Huragan Morąg - Concordia Elbląg
  • MKS Korsze - Znicz Biała Piska
  • Sokół Ostróda - Warmia Grajewo
  •        

Kontakty

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 42, wczoraj: 104
ogółem: 830 605

statystyki szczegółowe

Ocenianie zawodników

Znicz Biała Piska - KS WASILKÓW     •     1:1     •     2014-09-10 17:00:00


Szczepanik Łukasz


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Butkiewicz Adam


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Naliwajko Paweł


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Szczepanik Rafał


Kartki:   żółta kartka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Ostaszewski Dawid


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Dudziński Bartosz

Kartki:   żółta kartka
Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Karwacki Hubert


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Kuleszczyk Rafał


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Mrowiński Kamil


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Rybnik Sebastian


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Stachelski Bartosz


Średnia ocena: 0.00 (0 głosów)


Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Jagiellonia II BiałystokKS WASILKÓW
Jagiellonia II Białystok 1:3 KS WASILKÓW
2015-05-30, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 33
Płomień Ełk Dąb Dąbrowa Białostocka
Jagiellonia II Białystok 1:3 KS WASILKÓW
ŁKS 1926 Łomża Rominta Gołdap
Start Działdowo Puszcza Hajnówka
Olimpia Elbląg Olimpia Olsztynek
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Olimpia Zambrów
Huragan Morąg Concordia Elbląg
MKS Korsze Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda Warmia Grajewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 34
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Ostróda
Warmia Grajewo - MKS Korsze
Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
Concordia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg
Olimpia Olsztynek - Start Działdowo
Puszcza Hajnówka - ŁKS 1926 Łomża
Rominta Gołdap - Jagiellonia II Białystok
KS WASILKÓW - Płomień Ełk

Kalendarium

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

31

05-2018

czwartek

01

06-2018

piątek

02

06-2018

sobota

03

06-2018

niedziela