KS WASILKÓW - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Płomień Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Jagiellonia II Białystok - KS WASILKÓW 1:3
  • ŁKS 1926 Łomża - Rominta Gołdap
  • Start Działdowo - Puszcza Hajnówka
  • Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Zambrów
  • Huragan Morąg - Concordia Elbląg
  • MKS Korsze - Znicz Biała Piska
  • Sokół Ostróda - Warmia Grajewo
  •        

Kontakty

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 36, wczoraj: 144
ogółem: 801 949

statystyki szczegółowe

terminarz III ligi

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Rominta Gołdap 2:4 Płomień Ełk zobacz ›
Puszcza Hajnówka 1:2 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
Olimpia Olsztynek 2:2 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
Olimpia Zambrów 2:1 Start Działdowo zobacz ›
Concordia Elbląg 0:2 Olimpia Elbląg zobacz ›
Znicz Biała Piska 3:1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
Warmia Grajewo 3:2 Huragan Morąg zobacz ›
Sokół Ostróda 3:0 MKS Korsze zobacz ›
2014-08-09 KS WASILKÓW 0:0 Dąb Dąbrowa Białostocka relacja ›
Dąb Dąbrowa Białostocka 2:1 MKS Korsze zobacz ›
Huragan Morąg 1:1 Sokół Ostróda zobacz ›
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4:0 Warmia Grajewo zobacz ›
Olimpia Elbląg 3:1 Znicz Biała Piska zobacz ›
Start Działdowo 1:2 Concordia Elbląg zobacz ›
ŁKS 1926 Łomża 0:3 Olimpia Zambrów zobacz ›
Jagiellonia II Białystok 4:1 Olimpia Olsztynek zobacz ›
Płomień Ełk 4:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
2014-08-16 KS WASILKÓW 0:0 Rominta Gołdap relacja ›
Rominta Gołdap 1:1 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
Olimpia Olsztynek 1:2 Płomień Ełk zobacz ›
Olimpia Zambrów 1:0 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
Concordia Elbląg 1:2 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
Znicz Biała Piska 1:0 Start Działdowo zobacz ›
Warmia Grajewo 1:2 Olimpia Elbląg zobacz ›
Sokół Ostróda 1:1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
MKS Korsze 1:1 Huragan Morąg zobacz ›
2014-08-23 Puszcza Hajnówka 0:1 KS WASILKÓW relacja ›
Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1 Huragan Morąg zobacz ›
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:2 MKS Korsze zobacz ›
Olimpia Elbląg 2:0 Sokół Ostróda zobacz ›
Start Działdowo 1:2 Warmia Grajewo zobacz ›
ŁKS 1926 Łomża 3:2 Znicz Biała Piska zobacz ›
Jagiellonia II Białystok 1:0 Concordia Elbląg zobacz ›
Płomień Ełk 3:0 Olimpia Zambrów zobacz ›
Rominta Gołdap 1:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
2014-08-27 KS WASILKÓW 0:1 Olimpia Olsztynek relacja ›
Puszcza Hajnówka 1:1 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
Olimpia Olsztynek 2:1 Rominta Gołdap zobacz ›
Concordia Elbląg 1:1 Płomień Ełk zobacz ›
Znicz Biała Piska 2:2 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
Warmia Grajewo 1:2 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
Sokół Ostróda 0:0 Start Działdowo zobacz ›
MKS Korsze 1:6 Olimpia Elbląg zobacz ›
Huragan Morąg 0:4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
2014-08-30 Olimpia Zambrów 5:0 KS WASILKÓW relacja ›
Dąb Dąbrowa Białostocka 1:4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
Olimpia Elbląg 0:1 Huragan Morąg zobacz ›
Start Działdowo 3:0 MKS Korsze zobacz ›
ŁKS 1926 Łomża 0:2 Sokół Ostróda zobacz ›
Jagiellonia II Białystok 1:1 Warmia Grajewo zobacz ›
Płomień Ełk 1:2 Znicz Biała Piska zobacz ›
Rominta Gołdap 0:1 Olimpia Zambrów zobacz ›
Puszcza Hajnówka 0:1 Olimpia Olsztynek zobacz ›
2014-09-06 KS WASILKÓW 0:0 Concordia Elbląg relacja ›
Olimpia Olsztynek 0:0 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
Olimpia Zambrów 7:1 Puszcza Hajnówka zobacz ›
Concordia Elbląg 0:0 Rominta Gołdap zobacz ›
Warmia Grajewo 1:1 Płomień Ełk zobacz ›
Sokół Ostróda 0:1 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
MKS Korsze 7:0 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
Huragan Morąg 1:1 Start Działdowo zobacz ›
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:2 Olimpia Elbląg zobacz ›
2014-09-10 Znicz Biała Piska 1:1 KS WASILKÓW relacja ›
Dąb Dąbrowa Białostocka 0:0 Olimpia Elbląg zobacz ›
Start Działdowo 0:3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
ŁKS 1926 Łomża 2:2 Huragan Morąg zobacz ›
Jagiellonia II Białystok 3:0 MKS Korsze zobacz ›
Płomień Ełk 2:1 Sokół Ostróda zobacz ›
Rominta Gołdap 1:3 Znicz Biała Piska zobacz ›
Puszcza Hajnówka 1:2 Concordia Elbląg zobacz ›
Olimpia Olsztynek 2:3 Olimpia Zambrów zobacz ›
2014-09-13 KS WASILKÓW 3:0 Warmia Grajewo relacja ›
Olimpia Zambrów 2:0 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
Concordia Elbląg 0:0 Olimpia Olsztynek zobacz ›
Znicz Biała Piska 4:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
Warmia Grajewo 1:0 Rominta Gołdap zobacz ›
MKS Korsze 3:3 Płomień Ełk zobacz ›
Huragan Morąg 0:0 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
Olimpia Elbląg 2:0 Start Działdowo zobacz ›
2014-09-20 Sokół Ostróda 4:1 KS WASILKÓW relacja ›
10  Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1 Start Działdowo zobacz ›
10  ŁKS 1926 Łomża 2:4 Olimpia Elbląg zobacz ›
10  Jagiellonia II Białystok 0:2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
10  Płomień Ełk 3:2 Huragan Morąg zobacz ›
10  Rominta Gołdap 0:3 Sokół Ostróda zobacz ›
10  Puszcza Hajnówka 0:2 Warmia Grajewo zobacz ›
10  Olimpia Olsztynek 4:0 Znicz Biała Piska zobacz ›
10  Olimpia Zambrów 4:1 Concordia Elbląg zobacz ›
10  2014-09-27 KS WASILKÓW 0:0 MKS Korsze zobacz ›
11  Concordia Elbląg 3:0 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
11  Znicz Biała Piska 0:0 Olimpia Zambrów zobacz ›
11  Warmia Grajewo 0:1 Olimpia Olsztynek zobacz ›
11  Sokół Ostróda 1:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
11  MKS Korsze 0:1 Rominta Gołdap zobacz ›
11  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:0 Płomień Ełk zobacz ›
11  Olimpia Elbląg 4:1 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
11  Start Działdowo 0:2 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
11  2014-10-04 Huragan Morąg 3:0 KS WASILKÓW relacja ›
12  Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
12  Jagiellonia II Białystok 2:0 Start Działdowo zobacz ›
12  Płomień Ełk 1:4 Olimpia Elbląg zobacz ›
12  Rominta Gołdap 2:1 Huragan Morąg zobacz ›
12  Puszcza Hajnówka 3:0 MKS Korsze zobacz ›
12  Olimpia Olsztynek 1:3 Sokół Ostróda zobacz ›
12  Olimpia Zambrów 5:0 Warmia Grajewo zobacz ›
12  Concordia Elbląg 1:4 Znicz Biała Piska zobacz ›
12  2014-10-11 KS WASILKÓW 0:1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie relacja ›
13  Znicz Biała Piska 1:1 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
13  Warmia Grajewo 0:3 Concordia Elbląg zobacz ›
13  Sokół Ostróda 1:3 Olimpia Zambrów zobacz ›
13  MKS Korsze 2:0 Olimpia Olsztynek zobacz ›
13  Huragan Morąg 2:1 Puszcza Hajnówka zobacz ›
13  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:0 Rominta Gołdap zobacz ›
13  Start Działdowo 0:3 Płomień Ełk zobacz ›
13  ŁKS 1926 Łomża 3:0 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
13  2014-10-18 Olimpia Elbląg 4:0 KS WASILKÓW relacja ›
14  Dąb Dąbrowa Białostocka 0:2 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
14  Płomień Ełk 4:0 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
14  Rominta Gołdap 0:1 Olimpia Elbląg zobacz ›
14  Puszcza Hajnówka 0:4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
14  Olimpia Olsztynek 1:2 Huragan Morąg zobacz ›
14  Olimpia Zambrów 9:0 MKS Korsze zobacz ›
14  Concordia Elbląg 1:2 Sokół Ostróda zobacz ›
14  Znicz Biała Piska 1:1 Warmia Grajewo zobacz ›
14  2014-10-25 KS WASILKÓW 2:1 Start Działdowo relacja ›
15  Warmia Grajewo 1:2 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
15  Sokół Ostróda 3:0 Znicz Biała Piska zobacz ›
15  MKS Korsze 1:2 Concordia Elbląg zobacz ›
15  Huragan Morąg 0:1 Olimpia Zambrów zobacz ›
15  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:2 Olimpia Olsztynek zobacz ›
15  Olimpia Elbląg 4:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
15  Start Działdowo 1:0 Rominta Gołdap zobacz ›
15  Jagiellonia II Białystok 1:3 Płomień Ełk zobacz ›
15  2014-10-31 ŁKS 1926 Łomża 1:1 KS WASILKÓW relacja ›
16  Dąb Dąbrowa Białostocka 0:2 Płomień Ełk zobacz ›
16  Rominta Gołdap 1:0 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
16  Puszcza Hajnówka 3:2 Start Działdowo zobacz ›
16  Olimpia Olsztynek 0:10 Olimpia Elbląg zobacz ›
16  Olimpia Zambrów 2:0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
16  Concordia Elbląg 0:1 Huragan Morąg zobacz ›
16  Znicz Biała Piska 1:2 MKS Korsze zobacz ›
16  Warmia Grajewo 0:2 Sokół Ostróda zobacz ›
16  2014-11-08 KS WASILKÓW 0:4 Jagiellonia II Białystok relacja ›
17  Sokół Ostróda 3:0 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
17  MKS Korsze 1:2 Warmia Grajewo zobacz ›
17  Huragan Morąg 3:1 Znicz Biała Piska zobacz ›
17  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5:0 Concordia Elbląg zobacz ›
17  Olimpia Elbląg 1:0 Olimpia Zambrów zobacz ›
17  Start Działdowo 2:0 Olimpia Olsztynek zobacz ›
17  ŁKS 1926 Łomża 4:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
17  Jagiellonia II Białystok 6:0 Rominta Gołdap zobacz ›
17  2014-11-11 Płomień Ełk 1:0 KS WASILKÓW relacja ›
18  2014-11-16 Dąb Dąbrowa Białostocka 1:2 KS WASILKÓW relacja ›
18  2014-11-16 Płomień Ełk 3:1 Rominta Gołdap zobacz ›
18  2014-11-16 Jagiellonia II Białystok 3:1 Puszcza Hajnówka zobacz ›
18  2014-11-16 ŁKS 1926 Łomża 1:2 Olimpia Olsztynek zobacz ›
18  2014-11-16 Start Działdowo 1:2 Olimpia Zambrów zobacz ›
18  2014-11-16 Olimpia Elbląg 1:1 Concordia Elbląg zobacz ›
18  2014-11-16 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:1 Znicz Biała Piska zobacz ›
18  2014-11-16 Huragan Morąg 1:1 Warmia Grajewo zobacz ›
18  2014-11-16 MKS Korsze 1:1 Sokół Ostróda zobacz ›
19  2014-11-22 MKS Korsze 0:3 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
19  2014-11-22 Sokół Ostróda 1:1 Huragan Morąg zobacz ›
19  2014-11-22 Warmia Grajewo 1:2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
19  2014-11-22 Znicz Biała Piska 2:0 Olimpia Elbląg zobacz ›
19  2014-11-22 Concordia Elbląg 3:1 Start Działdowo zobacz ›
19  2014-11-22 Olimpia Zambrów 5:2 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
19  2014-11-22 Olimpia Olsztynek 0:2 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
19  2014-11-22 Puszcza Hajnówka 1:6 Płomień Ełk zobacz ›
19  2015-04-15 Rominta Gołdap 2:0 KS WASILKÓW relacja ›
20  Dąb Dąbrowa Białostocka 5:1 Rominta Gołdap zobacz ›
20  Płomień Ełk 2:2 Olimpia Olsztynek zobacz ›
20  Jagiellonia II Białystok Olimpia Zambrów 17:00
20  ŁKS 1926 Łomża 1:1 Concordia Elbląg zobacz ›
20  Start Działdowo 1:1 Znicz Biała Piska zobacz ›
20  Olimpia Elbląg 3:0 Warmia Grajewo zobacz ›
20  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:1 Sokół Ostróda zobacz ›
20  Huragan Morąg 2:3 MKS Korsze zobacz ›
20  2015-03-14 KS WASILKÓW 0:0 Puszcza Hajnówka relacja ›
21  Huragan Morąg 3:0 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
21  MKS Korsze 1:2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
21  Sokół Ostróda 1:0 Olimpia Elbląg zobacz ›
21  Warmia Grajewo 5:1 Start Działdowo zobacz ›
21  Znicz Biała Piska 2:1 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
21  Concordia Elbląg 1:0 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
21  Olimpia Zambrów 4:1 Płomień Ełk zobacz ›
21  Puszcza Hajnówka 0:2 Rominta Gołdap zobacz ›
21  2015-03-21 Olimpia Olsztynek 2:0 KS WASILKÓW relacja ›
22  Dąb Dąbrowa Białostocka 1:2 Puszcza Hajnówka zobacz ›
22  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4:1 Huragan Morąg zobacz ›
22  2015-03-28 Rominta Gołdap 0:0 Olimpia Olsztynek zobacz ›
22  2015-03-28 KS WASILKÓW 0:0 Olimpia Zambrów relacja ›
22  2015-03-28 Płomień Ełk 0:0 Concordia Elbląg zobacz ›
22  2015-03-28 Jagiellonia II Białystok 4:2 Znicz Biała Piska zobacz ›
22  2015-03-28 ŁKS 1926 Łomża 3:1 Warmia Grajewo zobacz ›
22  2015-03-28 Start Działdowo 0:0 Sokół Ostróda zobacz ›
22  2015-03-28 Olimpia Elbląg 3:0 MKS Korsze zobacz ›
23  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4:0 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
23  Huragan Morąg 0:2 Olimpia Elbląg zobacz ›
23  MKS Korsze 2:2 Start Działdowo zobacz ›
23  Sokół Ostróda 3:2 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
23  Warmia Grajewo 1:1 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
23  Znicz Biała Piska 3:2 Płomień Ełk zobacz ›
23  Olimpia Zambrów 3:0 Rominta Gołdap zobacz ›
23  Olimpia Olsztynek 4:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
23  2015-04-02 Concordia Elbląg 0:4 KS WASILKÓW relacja ›
24  2015-04-11 Puszcza Hajnówka 0:5 Olimpia Zambrów zobacz ›
24  2015-04-11 Rominta Gołdap 2:0 Concordia Elbląg zobacz ›
24  2015-04-11 KS WASILKÓW 2:0 Znicz Biała Piska relacja ›
24  2015-04-11 Płomień Ełk 1:1 Warmia Grajewo zobacz ›
24  2015-04-11 ŁKS 1926 Łomża 0:1 MKS Korsze zobacz ›
24  2015-04-11 Start Działdowo 0:0 Huragan Morąg zobacz ›
24  2015-04-12 Dąb Dąbrowa Białostocka 0:2 Olimpia Olsztynek zobacz ›
24  2015-04-12 Jagiellonia II Białystok 0:1 Sokół Ostróda zobacz ›
24  2015-04-12 Olimpia Elbląg 1:0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
25  2015-04-18 Olimpia Elbląg 5:1 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
25  2015-04-18 Huragan Morąg 1:1 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
25  2015-04-18 MKS Korsze 0:0 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
25  2015-04-18 Sokół Ostróda 4:2 Płomień Ełk zobacz ›
25  2015-04-18 Warmia Grajewo 1:2 KS WASILKÓW relacja ›
25  2015-04-18 Znicz Biała Piska 3:1 Rominta Gołdap zobacz ›
25  2015-04-18 Concordia Elbląg 1:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
25  2015-04-18 Olimpia Zambrów 2:1 Olimpia Olsztynek zobacz ›
25  2015-04-19 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:0 Start Działdowo zobacz ›
26  Płomień Ełk 1:1 MKS Korsze zobacz ›
26  2015-04-22 Dąb Dąbrowa Białostocka 1:4 Olimpia Zambrów zobacz ›
26  2015-04-22 Olimpia Olsztynek 1:1 Concordia Elbląg zobacz ›
26  2015-04-22 Puszcza Hajnówka 1:5 Znicz Biała Piska zobacz ›
26  2015-04-22 Rominta Gołdap 2:3 Warmia Grajewo zobacz ›
26  2015-04-22 KS WASILKÓW 0:0 Sokół Ostróda relacja ›
26  2015-04-22 Jagiellonia II Białystok 3:1 Huragan Morąg zobacz ›
26  2015-04-22 ŁKS 1926 Łomża 0:4 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
26  2015-04-22 Start Działdowo 0:2 Olimpia Elbląg zobacz ›
27  2015-04-25 Start Działdowo 0:1 Dąb Dąbrowa Białostocka zobacz ›
27  2015-04-25 Olimpia Elbląg 2:1 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
27  2015-04-25 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:2 Jagiellonia II Białystok zobacz ›
27  2015-04-25 Huragan Morąg 0:1 Płomień Ełk zobacz ›
27  2015-04-25 MKS Korsze 4:2 KS WASILKÓW relacja ›
27  2015-04-25 Sokół Ostróda 3:2 Rominta Gołdap zobacz ›
27  2015-04-25 Warmia Grajewo 0:0 Puszcza Hajnówka zobacz ›
27  2015-04-25 Znicz Biała Piska 3:1 Olimpia Olsztynek zobacz ›
27  2015-04-25 Concordia Elbląg 0:2 Olimpia Zambrów zobacz ›
28  ŁKS 1926 Łomża Start Działdowo 17:00
28  2015-05-01 Olimpia Olsztynek 1:1 Warmia Grajewo zobacz ›
28  2015-05-01 KS WASILKÓW 3:1 Huragan Morąg relacja ›
28  2015-05-01 Jagiellonia II Białystok 0:4 Olimpia Elbląg zobacz ›
28  2015-05-02 Dąb Dąbrowa Białostocka 0:1 Concordia Elbląg zobacz ›
28  2015-05-02 Olimpia Zambrów 1:0 Znicz Biała Piska zobacz ›
28  2015-05-02 Puszcza Hajnówka 1:3 Sokół Ostróda zobacz ›
28  2015-05-02 Rominta Gołdap 3:0 MKS Korsze zobacz ›
28  2015-05-03 Płomień Ełk 0:2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie zobacz ›
29  ŁKS 1926 Łomża Dąb Dąbrowa Białostocka 17:00
29  Start Działdowo Jagiellonia II Białystok 17:00
29  Olimpia Elbląg Płomień Ełk 17:00
29  Huragan Morąg Rominta Gołdap 17:00
29  MKS Korsze Puszcza Hajnówka 17:00
29  Sokół Ostróda Olimpia Olsztynek 17:00
29  Warmia Grajewo Olimpia Zambrów 17:00
29  Znicz Biała Piska Concordia Elbląg 17:00
29  2015-05-10 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie KS WASILKÓW 15:00
30  Dąb Dąbrowa Białostocka Znicz Biała Piska 17:00
30  Concordia Elbląg Warmia Grajewo 17:00
30  Olimpia Zambrów Sokół Ostróda 17:00
30  Olimpia Olsztynek MKS Korsze 17:00
30  Puszcza Hajnówka Huragan Morąg 17:00
30  Rominta Gołdap Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17:00
30  Płomień Ełk Start Działdowo 17:00
30  Jagiellonia II Białystok ŁKS 1926 Łomża 17:00
30  2015-05-16 KS WASILKÓW Olimpia Elbląg 15:00
31  Jagiellonia II Białystok Dąb Dąbrowa Białostocka 17:00
31  ŁKS 1926 Łomża Płomień Ełk 17:00
31  Olimpia Elbląg Rominta Gołdap 17:00
31  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Puszcza Hajnówka 17:00
31  Huragan Morąg Olimpia Olsztynek 17:00
31  MKS Korsze Olimpia Zambrów 17:00
31  Sokół Ostróda Concordia Elbląg 17:00
31  Warmia Grajewo Znicz Biała Piska 17:00
31  2015-06-03 Start Działdowo KS WASILKÓW 17:30
32  Olimpia Zambrów Huragan Morąg 17:00
32  Olimpia Olsztynek Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17:00
32  Puszcza Hajnówka Olimpia Elbląg 17:00
32  Rominta Gołdap Start Działdowo 17:00
32  Płomień Ełk Jagiellonia II Białystok 17:00
32  Dąb Dąbrowa Białostocka Warmia Grajewo 17:00
32  Znicz Biała Piska Sokół Ostróda 17:00
32  Concordia Elbląg MKS Korsze 17:00
32  2015-04-23 KS WASILKÓW 1:0 ŁKS 1926 Łomża zobacz ›
33  Płomień Ełk Dąb Dąbrowa Białostocka 17:00
33  ŁKS 1926 Łomża Rominta Gołdap 17:00
33  Start Działdowo Puszcza Hajnówka 17:00
33  Olimpia Elbląg Olimpia Olsztynek 17:00
33  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Olimpia Zambrów 17:00
33  Huragan Morąg Concordia Elbląg 17:00
33  MKS Korsze Znicz Biała Piska 17:00
33  Sokół Ostróda Warmia Grajewo 17:00
33  2015-05-30 Jagiellonia II Białystok 1:3 KS WASILKÓW zobacz ›
34  Dąb Dąbrowa Białostocka Sokół Ostróda 17:00
34  Warmia Grajewo MKS Korsze 17:00
34  Znicz Biała Piska Huragan Morąg 17:00
34  Concordia Elbląg Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17:00
34  Olimpia Zambrów Olimpia Elbląg 17:00
34  Olimpia Olsztynek Start Działdowo 17:00
34  Puszcza Hajnówka ŁKS 1926 Łomża 17:00
34  Rominta Gołdap Jagiellonia II Białystok 17:00
34  2015-06-06 KS WASILKÓW Płomień Ełk 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2015-04-08 Biebrza Goniądz 2:1 KS WASILKÓW zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Tur Bielsk Podlaski 1:3 KS WASILKÓW zobacz ›
Jagiellonia 2 Bialystok 3:2 KS WASILKÓW zobacz ›
Sokół Sokolka 0:3 KS WASILKÓW zobacz ›
Magnat Juchnowiec 0:3 KS WASILKÓW zobacz ›
2014-07-30 KS WASILKÓW 4:2 Ruch Wysokie Mazowieckie zobacz ›

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Jagiellonia II BiałystokKS WASILKÓW
Jagiellonia II Białystok 1:3 KS WASILKÓW
2015-05-30, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 33
Płomień Ełk Dąb Dąbrowa Białostocka
Jagiellonia II Białystok 1:3 KS WASILKÓW
ŁKS 1926 Łomża Rominta Gołdap
Start Działdowo Puszcza Hajnówka
Olimpia Elbląg Olimpia Olsztynek
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Olimpia Zambrów
Huragan Morąg Concordia Elbląg
MKS Korsze Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda Warmia Grajewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 34
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Ostróda
Warmia Grajewo - MKS Korsze
Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
Concordia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg
Olimpia Olsztynek - Start Działdowo
Puszcza Hajnówka - ŁKS 1926 Łomża
Rominta Gołdap - Jagiellonia II Białystok
KS WASILKÓW - Płomień Ełk

Kalendarium

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

01

12-2017

piątek