KS WASILKÓW - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Płomień Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Jagiellonia II Białystok - KS WASILKÓW 1:3
  • ŁKS 1926 Łomża - Rominta Gołdap
  • Start Działdowo - Puszcza Hajnówka
  • Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Zambrów
  • Huragan Morąg - Concordia Elbląg
  • MKS Korsze - Znicz Biała Piska
  • Sokół Ostróda - Warmia Grajewo
  •        

Kontakty

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 141, wczoraj: 163
ogółem: 785 499

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Szczepanik Łukasz
Szczepanik Łukasz 2520 minut
2. Butkiewicz Adam
Butkiewicz Adam 2363 minut
3. Szczepanik Rafał
Szczepanik Rafał 2160 minut
4. Kuleszczyk Rafał
Kuleszczyk Rafał 2110 minut
5. Styś Karol
Styś Karol 1801 minut
6. Naliwajko Paweł
Naliwajko Paweł 1600 minut
7. Karwacki Hubert
Karwacki Hubert 1551 minut
8. Skiepko Piotr
Skiepko Piotr 1399 minut
9. Dudziński Bartosz
Dudziński Bartosz 1380 minut
10. Mrowiński Kamil
Mrowiński Kamil 1286 minut
11. Stachelski Bartosz
Stachelski Bartosz 1225 minut
12. Ostaszewski Dawid
Ostaszewski Dawid 1223 minut
13. Dąbrowski Piotr
Dąbrowski Piotr 1135 minut
14. Romaniuk Piotr
Romaniuk Piotr 1108 minut
15. Kosicki Tomasz
Kosicki Tomasz 1089 minut
16. Gliński Bartosz
Gliński Bartosz 905 minut
17. Czaczkowski Jakub
Czaczkowski Jakub 376 minut
18. Gagacki Jacek
Gagacki Jacek 353 minut
19. Rybnik Sebastian
Rybnik Sebastian 302 minut
20. Rybnik Krystian
Rybnik Krystian 300 minut
21. Muszyński Kacper
Muszyński Kacper 109 minut
22. Bartosz Maksimowski
Bartosz Maksimowski 5 minut

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Jagiellonia II BiałystokKS WASILKÓW
Jagiellonia II Białystok 1:3 KS WASILKÓW
2015-05-30, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 33
Płomień Ełk Dąb Dąbrowa Białostocka
Jagiellonia II Białystok 1:3 KS WASILKÓW
ŁKS 1926 Łomża Rominta Gołdap
Start Działdowo Puszcza Hajnówka
Olimpia Elbląg Olimpia Olsztynek
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Olimpia Zambrów
Huragan Morąg Concordia Elbląg
MKS Korsze Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda Warmia Grajewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 34
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Ostróda
Warmia Grajewo - MKS Korsze
Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
Concordia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg
Olimpia Olsztynek - Start Działdowo
Puszcza Hajnówka - ŁKS 1926 Łomża
Rominta Gołdap - Jagiellonia II Białystok
KS WASILKÓW - Płomień Ełk

Kalendarium

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek