KS WASILKÓW - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Płomień Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Jagiellonia II Białystok - KS WASILKÓW 1:3
  • ŁKS 1926 Łomża - Rominta Gołdap
  • Start Działdowo - Puszcza Hajnówka
  • Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Zambrów
  • Huragan Morąg - Concordia Elbląg
  • MKS Korsze - Znicz Biała Piska
  • Sokół Ostróda - Warmia Grajewo
  •        

Kontakty

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 112, wczoraj: 163
ogółem: 785 470

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Huragan Morąg
3:0
(2:0)
herb KS WASILKÓW
Huragan Morąg   KS WASILKÓW

2014-10-04, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb KS WASILKÓW Informacje o kadrze KS WASILKÓW

1. Szczepanik Łukasz   
2. Butkiewicz Adam kapitan ??ta kartka   
3.   zmiana 46" Ostaszewski Dawid   
4. Gliński Bartosz   
5. Dudziński Bartosz   
6. Kosicki Tomasz  zmiana 55" Styś Karol   
7. Mrowiński Kamil   
8. Kuleszczyk Rafał ??ta kartka   
9. Skiepko Piotr   
10. Karwacki Hubert  zmiana 80" Muszyński Kacper   
11. Rybnik Sebastian ??ta kartka  zmiana 46" Romaniuk Piotr   

herb KS WASILKÓW Zawodnicy rezerwowi KS WASILKÓW

1. Rybnik Krystian   
2. Łukaszewicz Mateusz   

Oceny zawodników »

herb KS WASILKÓW Prezentacja graficzna składu drużyny KS WASILKÓW


Butkiewicz Adam
Dudziński Bartosz
Gliński Bartosz
zmiana
Karwacki Hubert
Muszyński Kacper
zmiana
Kosicki Tomasz
Styś Karol
Kuleszczyk Rafał
Mrowiński Kamil
zmiana
Rybnik Sebastian
Romaniuk Piotr
Skiepko Piotr
Szczepanik Łukasz

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Jagiellonia II BiałystokKS WASILKÓW
Jagiellonia II Białystok 1:3 KS WASILKÓW
2015-05-30, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 33
Płomień Ełk Dąb Dąbrowa Białostocka
Jagiellonia II Białystok 1:3 KS WASILKÓW
ŁKS 1926 Łomża Rominta Gołdap
Start Działdowo Puszcza Hajnówka
Olimpia Elbląg Olimpia Olsztynek
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Olimpia Zambrów
Huragan Morąg Concordia Elbląg
MKS Korsze Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda Warmia Grajewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 34
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Ostróda
Warmia Grajewo - MKS Korsze
Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
Concordia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg
Olimpia Olsztynek - Start Działdowo
Puszcza Hajnówka - ŁKS 1926 Łomża
Rominta Gołdap - Jagiellonia II Białystok
KS WASILKÓW - Płomień Ełk

Kalendarium

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek