KS WASILKÓW - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Płomień Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Jagiellonia II Białystok - KS WASILKÓW 1:3
  • ŁKS 1926 Łomża - Rominta Gołdap
  • Start Działdowo - Puszcza Hajnówka
  • Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Zambrów
  • Huragan Morąg - Concordia Elbląg
  • MKS Korsze - Znicz Biała Piska
  • Sokół Ostróda - Warmia Grajewo
  •        

Kontakty

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 102, wczoraj: 163
ogółem: 785 460

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb  Olimpia Olsztynek
2:0
(1:0)
herb KS WASILKÓW
Olimpia Olsztynek   KS WASILKÓW

2015-03-21, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb KS WASILKÓW Informacje o kadrze KS WASILKÓW

1. Szczepanik Łukasz   
2. Butkiewicz Adam kapitan   
3. Naliwajko Paweł  zmiana 70" Dąbrowski Piotr   
4. Gliński Bartosz   
5. Szczepanik Rafał   
6. Dudziński Bartosz  zmiana 46" Gagacki Jacek   
7. Kuleszczyk Rafał  zmiana 80" Rybnik Krystian   
8. Skiepko Piotr   
9. Styś Karol   
10. Karwacki Hubert  zmiana 75" Muszyński Kacper   
11. Stachelski Bartosz ??ta kartka   

herb KS WASILKÓW Zawodnicy rezerwowi KS WASILKÓW

1. Czaczkowski Jakub   
2. Ostaszewski Dawid   
3. Łukaszewicz Mateusz   

Oceny zawodników »

herb KS WASILKÓW Prezentacja graficzna składu drużyny KS WASILKÓW


Butkiewicz Adam
zmiana
Dudziński Bartosz
Gagacki Jacek
Gliński Bartosz
zmiana
Karwacki Hubert
Muszyński Kacper
zmiana
Kuleszczyk Rafał
Rybnik Krystian
zmiana
Naliwajko Paweł
Dąbrowski Piotr
Skiepko Piotr
Stachelski Bartosz
Styś Karol
Szczepanik Łukasz
Szczepanik Rafał

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Jagiellonia II BiałystokKS WASILKÓW
Jagiellonia II Białystok 1:3 KS WASILKÓW
2015-05-30, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 33
Płomień Ełk Dąb Dąbrowa Białostocka
Jagiellonia II Białystok 1:3 KS WASILKÓW
ŁKS 1926 Łomża Rominta Gołdap
Start Działdowo Puszcza Hajnówka
Olimpia Elbląg Olimpia Olsztynek
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Olimpia Zambrów
Huragan Morąg Concordia Elbląg
MKS Korsze Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda Warmia Grajewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 34
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Ostróda
Warmia Grajewo - MKS Korsze
Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
Concordia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg
Olimpia Olsztynek - Start Działdowo
Puszcza Hajnówka - ŁKS 1926 Łomża
Rominta Gołdap - Jagiellonia II Białystok
KS WASILKÓW - Płomień Ełk

Kalendarium

22

07-2017

sobota

23

07-2017

niedziela

24

07-2017

pon.

25

07-2017

wtorek

26

07-2017

środa

27

07-2017

czwartek

28

07-2017

piątek