KS WASILKÓW - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Płomień Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Jagiellonia II Białystok - KS WASILKÓW 1:3
  • ŁKS 1926 Łomża - Rominta Gołdap
  • Start Działdowo - Puszcza Hajnówka
  • Olimpia Elbląg - Olimpia Olsztynek
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Zambrów
  • Huragan Morąg - Concordia Elbląg
  • MKS Korsze - Znicz Biała Piska
  • Sokół Ostróda - Warmia Grajewo
  •        

Kontakty

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 60, wczoraj: 138
ogółem: 809 624

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb  MKS Korsze
4:2
(2:1)
herb KS WASILKÓW
MKS Korsze   KS WASILKÓW

2015-04-25, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb KS WASILKÓW Informacje o kadrze KS WASILKÓW

1. Szczepanik Łukasz   
2. Butkiewicz Adam kapitan ??ta kartka   
3. Dąbrowski Piotr ??ta kartka  zmiana 35" Stachelski Bartosz   
4. Rybnik Krystian   
5. Ostaszewski Dawid ??ta kartka   
6. Dudziński Bartosz  zmiana 70" Kosicki Tomasz   
7. Styś Karol   
8. Skiepko Piotr  zmiana 63" Gagacki Jacek   
9. Kuleszczyk Rafał   
10. Karwacki Hubert  zmiana 85" Bartosz Maksimowski   
11. Czaczkowski Jakub   

herb KS WASILKÓW Zawodnicy rezerwowi KS WASILKÓW

1. Brzozko Michał   

Oceny zawodników »

herb KS WASILKÓW Prezentacja graficzna składu drużyny KS WASILKÓW


Butkiewicz Adam
Czaczkowski Jakub
zmiana
Dąbrowski Piotr
Stachelski Bartosz
zmiana
Dudziński Bartosz
Kosicki Tomasz
zmiana
Karwacki Hubert
Bartosz Maksimowski
Kuleszczyk Rafał
Ostaszewski Dawid
Rybnik Krystian
zmiana
Skiepko Piotr
Gagacki Jacek
Styś Karol
Szczepanik Łukasz

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Jagiellonia II BiałystokKS WASILKÓW
Jagiellonia II Białystok 1:3 KS WASILKÓW
2015-05-30, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 33
Płomień Ełk Dąb Dąbrowa Białostocka
Jagiellonia II Białystok 1:3 KS WASILKÓW
ŁKS 1926 Łomża Rominta Gołdap
Start Działdowo Puszcza Hajnówka
Olimpia Elbląg Olimpia Olsztynek
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Olimpia Zambrów
Huragan Morąg Concordia Elbląg
MKS Korsze Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda Warmia Grajewo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 34
Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Ostróda
Warmia Grajewo - MKS Korsze
Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
Concordia Elbląg - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg
Olimpia Olsztynek - Start Działdowo
Puszcza Hajnówka - ŁKS 1926 Łomża
Rominta Gołdap - Jagiellonia II Białystok
KS WASILKÓW - Płomień Ełk

Kalendarium

17

01-2018

środa

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek